O nas

Nasza firma powstała w listopadzie 1992 roku jako MEGA Spółka Cywilna. Od początku zajęliśmy się działalnością handlową w zakresie sprzedaży maszyn rolniczych i artykułów przemysłowych w branży rolniczej, technicznej i metalowej.

Misja firmy

Dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych, efektywnych i kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów, aby nasza współpraca była wartością dodana i przyczyniła się do rozwoju i konkurencyjności gospodarstw i firm współpracujących z Nami.

Wierzymy, ze nasz sukces pochodzi z sukcesu i zadowolenia naszego klienta finalnego.

 

 

Profesjonalizm

Zaufało nam już wielu klientów nie tylko z Łukowa , nie tylko z Lubelszczyzny ale również z całego kraju  i z zagranicy. Doskonale znamy się na tym, co robimy i potrafimy spełnić oczekiwania każdego rolnika. Doświadczenie swoje budujemy już od ponad 25-lat pracy w branży.

Naszym klientom z przyjemnością doradzimy wybór maszyn i ciągników właściwych dla ich potrzeb. Na indywidualne zamówienie, jesteśmy w stanie sprowadzić wiele maszyn rolniczych, komunalnych i innych spełniających wszystkie wymagania klienta.

Jako autoryzowany dealer czołowych producentów sprzętu rolniczego zyskaliśmy zaufanie setek klientów. Organizując finansowanie, dostarczając sprzęt najwyższej jakości oraz zapewniając opiekę serwisową, staliśmy się marką znaną ze swojej rzetelności na Naszym terenie i nie tylko!