Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Maszyny do zielonek SaMASZ

 • Zgrabiarki szeregowe

  Zgrabiarka szeregowa Duo 680 może układać jeden lub dwa wały pokosu, pozwala również na hydrauliczną regulację szerokości roboczej i tym samym grubości wału przez odpowiednie wychylenie ramy głównej.

  więcej »

 • Zgrabiarki 2-karuzelowe

  Zgrabiarki 2 - karuzelowe charakteryzują się wysoką jakością zbioru dzięki zastosowaniu mechanizmu kopiowania terenu wzdłużnego oraz poprzecznego, dzięki czemu uzyskujemy lepszą czystość zgrabiania. Model Z 2 - 780 może zgrabiać ściętą zielonkę z pasa łąki o szerokości od 7,2 do 7,8 m.

  więcej »

 • Zgrabiarki 1-karuzelowe

  Zgrabiarki Z 300, Z 350, Z 410 są 1 - karuzelowymi zgrabiarkami dla gospodarstw mniejszych i średnich. Maszyny te występują w szerokościach roboczych od 3 do 4,1 m. Regularny wałek wychodzący ze zgrabiarki, bez skręceń trawy, umożliwia szybkie dosychanie pokosu i łatwy zbiór prasą.

  więcej »

 • Przetrząsacze

  Oferta przetrząsaczy zawiera trzy modele maszyn. Oferujemy dwa modele z czterema wirnikami: P 4 - 470 i P 4 - 530, oraz model sześciowirnikowy P 6 - 650 i P6 - 770. Dzięki wysokiej jakości wykonania i mocnej konstrukcji, przebojem zdobywają rynek w Polsce jak również za granicą.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe MEGACUT - zestawy kosiarek

  MegaCut to zestaw dla wymagających farmerów, którzy cenią swój czas i pieniądze. Wydajność od 10ha/h i niskie zapotrzebowanie mocy sprawiają, że zestawy te sprawdzają się nawet w średniej wielkości gospodarstwach dysponujących ciągnikiem o mocy już od 150 KM.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe GIGACUT - zestawy kosiarek

  Ekonomia koszenia w połączeniu z wysoką wydajnością najlepiej określa zestawy GigaCut. Zostały zaprojektowane do pracy na dużych farmach w najbardziej wymagających warunkach. Kombinacja kosiarek GigaCut składa się z kosiarki dyskowej dwustronnej KDD 860 S/W lub 940 S/W oraz kosiarki czołowej KDF 300 S/W zamontowanej na czołowym TUZ ciągnika + Transportery.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe KDD-R - do jazdy z rewersem

  Kombinacja kosiarek MegaCUT 860 R składa się z kosiarki dyskowej dwustronnej KDD – R 860, wyposażonej w zintegrowany układ TUZ o udźwigu 1600 kg oraz kosiarki dyskowej czołowej KDF 300, zawieszonej na TUZ-ie kosiarki dwustronnej.Takie połączenie kosiarek umożliwia wygodną obsługę maszyny, bez męczącego oglądania się operatora ciągnika.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe KDD kosiarki dwustronne

  Uzupełniając kosiarkę czołową kosiarkami KDD można uzyskać szerokość koszenia do 9,40 m i wydajność ok. 11,5 ha/h.

  Kosiarki tylne są zawieszone centralnie. W zestawie współpracuje z kosiarką dyskową czołową o szerokości 3,00 m. Jest to doskonała alternatywa dla drogich kosiarek samojezdnych. Ich wysoka wydajność oraz szerokość robocza sprawiają, że koszenie nawet wielkich areałów zielonek nie pochłania cennych godzin.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe SAMBA LEKKA KONSTRUKCJA

  Kosiarki dyskowe tylne, klasy lekkiej - Samba o szerokościach roboczych 1,60 m, 2,00 m, 2,40 m i 2,80 m przeznaczone są do pracy w mniejszych gospodarstwach. Bardzo dobrze radzą sobie na terenach górskich oraz podmokłych gdzie masa maszyny oraz ciągnika ma duże znaczenie. Zastosowanie innowacyjnego układu odciążającego pozwala na ustawienie optymalnego nacisku listwy tnącej na podłoże.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe KDL lekka konstrukcja

  Charakteryzują się, jak sama nazwa wskazuje, niską wagą np.: KDL 240 o szerokości roboczej 2,40 m waży jedynie 420 kg.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe KDF kosiarki czołowe

  Kosiarki dyskowe czołowe KDF na przedni TUZ ciągnika są doskonałą alternatywą dla kosiarek tylnych ze względu na dobrą widoczność podczas pracy i transportu.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe KDC kosiarki ciągnione

  Kosiarki dyskowe ciągnione wyposażone są seryjnie w spulchniacz lub walce pokosu. Długi dyszel kosiarki umożliwia pracę zarówno z prawej jak i z lewej strony ciągnika. Pozwala to zaoszczędzić czas podczas nawrotów.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe KT - centralne zawieszenie

  Duża prędkość robocza, listwa tnąca o nowoczesnej konstrukcji PerfectCut, szybka wymiana noży, centralne sprężynowe lub hydropneumatyczne odciążenie listwy, możliwość transportu w trzech pozycjach - to tylko niektóre zalety kosiarek dyskowych z serii KT!

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe KDTC centr. zawieszenie

  Kosiarki KDTC są pierwszymi kosiarkami z centralnym zawieszeniem. Produkowane od 2008 roku przeszły szereg modernizacji by sprostać dzisiejszym wymaganiom.

  Sprawdzona i unowocześniona konstrukcja jest ekonomiczą alternatywą dla kosiarek serii KT. Można je wyposażyć współzamiennie w spulchniacze bądź walce pokosu.

  więcej »

 • Kosiarki dyskowe KDT boczne zawieszenie

  Seria kosiarek dyskowych KDT zalicza się do najchętniej kupowanych maszyn SaMASZU. Od czasu wprowadzenia ich na rynek kosiarkami serii KDT pracuje już kilka tysięcy użytkowników w Polsce i na całym świecie. Przy projektowaniu tych maszyn uwzględniliśmy najnowsze światowe trendy rozwojowe, przez co nie ustępują one w niczym nowoczesnym kosiarkom czołowych producentów zagranicznych. Są dużo tańsze w zakupie i eksploatacji, wykonane z najlepszych materiałów, stanowią alternatywę nawet dla najbardziej wymagających klientów.

  więcej »

 • ZESTAWY KOSIAREK
 • BĘBNOWE CZOŁOWE

  Kosiarki czołowe charakteryzują się doskonałym kopiowaniem terenu, dzięki zastosowaniu zawieszenia z odciążającym systemem sprężyn.

  W kosiarkach 2 i 4-bębnowych zastosowano piastę talerza ślizgowego - (typ IV) - dwa łożyska dwurzędowe.

  więcej »

 • Kosiarki 2-Bębnowe tylne

  Kosiarki rotacyjne o szerokości od 1,65 m do 2,10 m mają sprawdzoną konstrukcję i wysoką jakość wykonania.

  Zastosowanie siłownika hydraulicznego (na życzenie) pozwala na wygodny transport kosiarki z tyłu lub z boku ciągnika.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400