Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Uprawa i siew MaterMacc

 • SIEWNIKI MECHANICZNE GRANO

  Mechaniczny siewnik do zboża, rzepaku, soi, lucerny i innych pasz w rzędach na przygotowanym gruncie. Jest to kompaktowy siewnik i jego szerokość robocza to 2,5 – 4m.

  więcej »

 • SIEWNIKI MECHANICZNE GRANO 600

  Mechaniczny siewnik do zboża, rzepaku, soi, lucerny i innych pasz w rzędach na przygotowanym gruncie.

  Jest to kompaktowy siewnik z szerokością roboczą 6m.

  więcej »

 • PIELNIKI UNICA

  Pielniki serii UNICA MaterMacc, to maszyny do ochrony międzyrzędowej większych upraw. Cenione ze względu na solidność, trwałość w czasie i uniwersalność wykonawczą.

  Brak punktów spawania w konstrukcji elementu podkreśla jego konstrukcyjne cechy wytrzymałościowe, szczególnie cenione podczas pracy na trudniejszych do obróbki gruntach.

  Poza pracą w najczęstszych rodzajach międzyrzędzi, na zamówienie, dostępne są zindywidualizowane konfiguracje wykonawcze.

  Wśród wyposażenia dodatkowego, wszystkie elementy przystosowane są do różnych wykonawczych elementów dodatkowych, oraz możliwość zlokalizowania nawozu przez zastosowanie wolumetrycznego rozsiewacza nawozu.

  więcej »

 • PIELNIKI UNICA PM

  Pielnik z ręcznie składaną poziomo ramą, przeznaczony jest dla małych i średnich zakładów. Model ten, pomimo zachowania cech solidności, ceniony jest ze względu na prostotę i lekkość, które pozwalają na zastosowanie z ciągnikami o małej mocy. Składanie poziome umożliwia ułożenie elementu w pozycji transportowej, bez dużego wysiłku operatora.

  więcej »

 • PIELNIKI UNICA F

  Pielnik o sztywnej ramie, przeznaczony dla tych firm, dla których transport drogowy nie stanowi problemu. Ten model ceniony jest ze względu na jego prostotę konstrukcyjną i zwartość.

  więcej »

 • PIELNIKI UNICA PVI

  Pielnik z hydraulicznie składaną pionowo ramą, przeznaczony dla rolników, którzy często przemieszczają się po drogach lub między polami.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 4100

  Siewnik ten charakteryzuje się łatwą strukturą i nie wymaga dodatkowych regulacji. Sekcje wysiewające są zamontowane bezpośrednio na belce, co daje nam siewnik kompaktowy. Zamontowana może być różna liczba sekcji wysiewających w zależności od szerokości belki i odstępów między rzędami.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 4100 SUPER

  Siewnik jest przeznaczony głównie do dużych gospodarstw. Solidność może zagwarantować podwójna belka wzmacniana. Wersja ta jest dostępna z 12 i 18 rzędami w zależności od wymogów użytkownika. Łatwy transport.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 4130

  W tym 6 rzędowym siewniku z hydrauliczną teleskopową belką użytkownik ma możliwość bezpośredniej zmiany z pozycji pracującej do pozycji transportowej.

  Siewnik jest kompaktowy i posiada małą wagę. Siewnik MS 4130 został stworzony na potrzeby kontrahentów oraz od średnich do dużych gospodarstw.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 4200

  Siewnik został stworzony z myślą o rolnikach z potrzebą częstych zmian odległości między rzędami. Z systemem rozkładania EASY-SET (opatentowany przez firmę MaterMacc), zamontowanym bezpośrednio na głównej belce, istnieje możliwość przesuwania sekcji wysiewających na wymagane odległości (minimum 27cm) bez używania dodatkowych narzędzi. Dostarczana jest dźwignia umożliwiająca przesuw.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 4200 SUPER

  Siewnik przeznaczony dla dużych gospodarstw i użytkowników z potrzebą częstej zmiany odległości między rzędami. Z systemem rozkładania EASY-SET  (opatentowany przez firmę MaterMacc), zamontowanym bezpośrednio na głównej belce, istnieje możliwość przesuwania sekcji wysiewających na wymagane odległości (minimum 27cm) bez używania dodatkowych narzędzi. Dostarczana jest dźwignia umożliwiająca przesuw. Model ten może być dostarczony z zamontowanym urządzeniem pozwalającym na łatwy transport zarówno na polu jak i na drodze.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 4230

  Siewnik MS 4230 jest uniwersalny, pozwala na redukcję szerokości transportowej nawet dla siewników z szerokością roboczą 6m dzięki hydraulicznie składanej belce (opatentowane przez MaterMacc).

  System ten razem z wymiennymi prętami dystansowymi pozwala użytkownikowi na łatwą zmianę odległości między rzędami bez szczególnego wysiłku.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 4250

  Siewnik składający się z belki centralnej oraz dwóch hydraulicznie pionowo składanych bocznych ułatwiających transport.

  Wersja ta razem z zamontowanym system składania belki Easy – Set System, pozwala na wysiew w 12 rzędach w odstępach między rzędami 45/50cm oraz łatwo może zostać przekształcona na 8 rzędów z odstępami 75/80cm.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 8100

  Siewnik charakteryzujący się prostą strukturą i niewymagający dodatkowych regulacji. Sekcje wysiewające są zamontowane bezpośrednio na belce co sprawia, że siewnik jest kompaktowy. Można zamontować dowolną ilość sekcji wysiewających w zależności od szerokości belki i odstępów między rzędami.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 8100 SUPER

  Siewnik stworzony na potrzeby dużych gospodarstw. Podwójna sztywna belka gwarantuje solidność. Wersja dostępna z 12 i 18 rzędami w zależności od potrzeb użytkownika.

  Łatwe transportowanie.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 8130

  Ten 6 rzędowy siewnik z hydrauliczną teleskopową belką pozwala na zmianę  pozycji roboczej do pozycji transportowej bezpośrednio z miejsca użytkownika.

  Siewnik jest kompaktowy i lekki.

  Siewnik został stworzony dla potrzeb dostawców i dużych gospodarstw.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 8200

  Siewnik stworzony na potrzeby dużych gospodarstw i użytkowników z potrzebą częstej zmiany odległości między rzędami. Z systemem rozkładania EASY-SET System (opatentowany przez firmę MaterMacc), zamontowanym bezpośrednio na głównej belce, istnieje możliwość przesuwania sekcji wysiewających na wymagane odległości (minimum 37cm) bez używania dodatkowych narzędzi. Dostarczana jest dźwignia umożliwiająca przesuw.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 8200 SUPER

  Siewnik stworzony dla dużych gospodarstw i dla gospodarzy z potrzebą częstej zmiany odległości między rzędami. Z systemem rozkładania EASY-SET System (opatentowany przez firmę MaterMacc),  zamontowanym bezpośrednio na głównej belce, istnieje możliwość przesuwania sekcji wysiewających na wymagane odległości (minimum 37cm) bez używania dodatkowych narzędzi. Dostarczana jest dźwignia umożliwiająca przesuw.

  Model ten może być dostarczony z zamontowanym urządzeniem do łatwego przesuwania zarówno na polu jak i na drodze.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 8230

  Siewnik MS 8230 jest bardzo wszechstronny i ma możliwość redukcji szerokości transportowej nawet w siewnikach 6 metrowych dzięki hydraulicznemu systemowi składania belki Easy-Set (opatentowany przez firmę MaterMacc).

  System ten razem z wymiennymi prętami dystansowymi pozwala użytkownikowi na łatwą zmianę odległości między rzędami bez szczególnego wysiłku.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 8230 MIDI

  Siewnik MS 8230 jest bardzo wszechstronny i ma możliwość redukcji szerokości transportowej nawet w siewnikach o szerokości roboczej 6 metrów dzięki hydraulicznemu systemowi składania belki Easy-Set System (opatentowany przez firmę MaterMacc).

  System ten razem z wymiennymi prętami dystansowymi pozwala użytkownikowi na łatwą zmianę odległości między rzędami bez szczególnego wysiłku.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MS 8250

  Siewnik składa się z centralnej belki oraz dwóch hydraulicznie składanych pionowo bocznych w celu ułatwienia transportu na drodze.

  Powyższa wersja razem z zamontowanym systemem składania Easy Set pozwala na wysiew przy 12 rzędach z odstępami między rzędami 45/50cm oraz łatwo konwertuje się do 8 rzędów z odstępami 75/80cm.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE 3XL 800

  Siewnik zaprojektowany dla dużych gospodarstw, odpowiedni do głównych hodowli na przygotowanej ziemi. Belka główna jest wyposażona w duży wspornik i koła transportowe, podnośnik oraz urządzenie oscylujące gdzie siewnik jest zaczepiany. Belka zawiera dwa dyszle, jeden do transportu drugi do pracy. Zredukowana szerokość robocza 3,50m pozwala na ruch bez wysiłku.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MSO (WARZYWA)

  Seria pneumatycznych siewników MSO jest rezultatem doświadczeń firmy MaterMacc w precyzyjnym wysiewie. Wysoka wszechstronność dystrybutora, ulepszona systemem składania Easy Set czyni siewnik odpowiednim dla specjalnego użytku, takiego jak wysiew buraków lub ogólnie warzyw.

  więcej »

 • SIEWNIKI PRECYZYJNE MSO – DUO (WARZYWA)

  Siewnik MSO – DUO posiada dwa dystrybutory MagicSem. Wysiew następuje w dwóch rzędach z jednej sekcji wysiewającej.

  Dystrybutor może być przesunięty na boki obejmując między rzędowy wysiew od 4 do 10cm.

  MSO-DUO tak samo jak wysiewacz MSO ma również możliwość kontroli głębokości wysiewu oraz kompletu ogumionych, stalowych siatek lub kół dociskowych w celu utworzenia najlepszych warunków glebowych.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400