Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Transport i nawożenie A-Lima-Bis

 • Wozy asenizacyjne VAC TANK

  Wozy asenizacyjne VAC TANK to przede wszystkim nowoczesna konstrukcja i duża wydajność pracy. Koncepcja budowy oparta jest o rozwiązanie bezramowe. Zbiornik posiada wewnętrzne wzmocnienia wraz z grodziami, które faktycznie stanowią konstrukcję maszyny. Użytkownicy VAC TANK w codziennej pracy cenią sobie przede wszystkim parametry wydajnej pompy, która zapewnia szybkie i sprawne napełnienie zbiornika w bardzo krótkim czasie.

  więcej »

 • Rozrzutniki EVO SPREADER

  Rozrzutniki EVO SPREADER to seria maszyn skonstruowana do pracy w najtrudniejszych warunkach polowych. Dzięki zastosowaniu układu pojedynczej osi wraz z dużymi kołami ‘ciągnikowymi’, EVO SPREADER radzi sobie doskonale w wymagającym terenie. EVO SPREADER jest zaprojektowany do rozrzucania zarówno oborniki, jak również wapna i pomiotu kurzego. Specjalnie skonstruowany system rozrzutu z dwoma pionowymi wałkami rozrzuca materiał, w zależności od rodzaju i struktury, nawet do 18 m.

  więcej »

 • Wozy paszowe dwuślimakowe ALIMAMIX EVOLUTION

  Dwuślimakowe wozy ALIMAMIX EVOLUTION to propozycja dla dużych gospodarstw hodowlanych. Zakres oferty obejmuje od 15 do 30 m3. Podstawowym pytaniem w przypadku tej serii wozów pozostaje kwestia doboru zawieszenia. To przede wszystkim determinuje wysokość całkowitą maszyny. Rozwiązania dla dwuosiowych maszyn to systemy boogie lub tandem. Kolejnym istotnym elementem przy konfiguracji EVOLUTION jest dobór odpowiednich opon dostosowanych do wybranego wcześniej zawieszenia oraz do terenu po którym będzie poruszać się maszyna. Zakres opcji wyposażenie dodatkowego pokrywa się z wyposażeniem dla EVOLUTION jednoślimakowych.

  więcej »

 • Wozy paszowe jednoślimakowe ALIMAMIX EVOLUTION

  Seria wozów jednoślimakowych EVOLUTION to rozwiązanie dla gospodarstw posiadających od kilkunastu do niemal stu krów. W tym zakresie nasza oferta obejmuje pojemności od 6 do 16 m3. Każda pojemność serii EVOLUTION ma trzy podtypy wymiarowe tak aby prawidłowo dobrać maszynę do budynków inwentarskich znajdujących się na gospodarstwie. Gdy to nie wystarczy do pracy wkraczają nasi projektanci którzy na specjalne zamówienie wykonują modele maszyn tzw. nietypowych. W tym zakresie przez wiele lat zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400