Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Opryskiwacze i rozsiewacze Woprol

 • Rozsiewacz Azot

  Rozsiewacz nawozów Azot przeznaczony jest do równomiernego rozsianie pożądanej dawki nawozu granulowanego na zadaną szerokość roboczą. Maszyna ta wyposażona jest w dwie tarczę wysiewające co umożliwia doskonałą precyzje wysiewu. Cała konstrukcja i zbiornik zostały wykonane ze stali pokrytej wytrzymałą farbą zaś aparatura dozujaca i wysiewajaca w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej. Sterowanie hydrauliczne 2 siłowniki.

  więcej »

 • Rozsiewacz JUNIOR

  Rozsiewacz nawozów JUNIOR przeznaczony jest do równomiernego rozsianie pożądanej dawki nawozu granulowanego na zadaną szerokość roboczą. Maszyna ta wyposażona jest w jedną tarczę wysiewająca , mieszadło oraz przekładnię. Konstrukcja wykonana jest z metalu pokrytego wytrzymałą farbą . Zbiornik wykonywane są z polietylenu co charakteryzuje je dużą wytrzymałością i odpornością na działanie promieni UV.

  W ofercie naszej znajduje się także sadowniczy jednotarczowy rozsiewacz nawozów.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze S-1000/1500/2000 Fox

  Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany S-1500 został zaprojektowany z myślą dużych gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie.

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze S-300/400

  Opryskiwacz sadowniczy zawieszany S-300/400 został zaprojektowany z myślą o małych jak i średnich gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie.

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe ZGZ-800

  Opryskiwacz polowy zawieszany ZGZ-800 został zaprojektowany z myślą o mniejszych jak i średnich gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie. Opryskiwacz posiada bardzo trwały zbiornik o estetycznym wyglądzie oraz zbiorniczek do mycia rąk. Belka opryskowa składana ręcznie z możliwością zamontowania stabilizacji, podnoszona ręcznie. Pompa o wysokiej wydajności wykonana jest z bardzo dobrych gatunków stali, dlatego odporna jest na korozyjne oddziaływanie płynnych nawozów mineralnych jak i środków ochrony roślin .

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe ZGZ-400

  Opryskiwacz Polowy Zawieszany ZGZ-400 został zaprojektowany z myślą o mniejszych i średnich gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie. Opryskiwacz posiada bardzo trwały zbiornik o estetycznym wyglądzie w którego skład wchodzi zbiornik do mycia rąk. Belka opryskowa składana ręcznie z możliwością zamontowania stabilizacji.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe ZGZ-300-pł

  Opryskiwacz Polowy Zawieszany ZGZ-300-pł został zaprojektowany z myślą o mniejszych gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie. Opryskiwacz posiada bardzo trwały zbiornik o estetycznym wyglądzie. Belka opryskowa składana ręcznie z możliwością zamontowania stabilizacji. Podnoszona ręcznie.

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe GZ-300

  Opryskiwacz polowy zawieszany ZGZ-300 został zaprojektowany z myślą o mniejszych gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie. Opryskiwacz posiada bardzo trwały zbiornik o estetycznym wyglądzie w którego skład wchodzi zbiornik do mycia rąk. Belka opryskowa składana ręcznie z możliwością zamontowania stabilizacji. Podnoszona ręcznie.

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe ZBZ-600

  Opryskiwacz polowy zawieszany ZBZ-600 został zaprojektowany z myślą o mniejszych jak i średnich gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie. Opryskiwacz posiada bardzo trwały zbiornik o estetycznym wyglądzie. Belka opryskowa składana ręcznie z możliwością zamontowania stabilizacji. Podnoszona ręcznie.Pompa wykonana jest z bardzo dobrych gatunków stali, dlatego odporna jest na korozyjne oddziaływanie płynnych nawozów mineralnych jak i środków ochrony roślin .

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe ZBZ-400/1000-z

  Opryskiwacz polowy zawieszany ZBZ-400/1000-z został zaprojektowany z myślą o średnich gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie. Opryskiwacz posiada bardzo trwały zbiornik o estetycznym wyglądzie w którego skład wchodzi zbiornik do płukania układu jak i zbiorniczek do mycia rąk. Belka opryskowa składana ręcznie z możliwością zamontowania stabilizacji, podnoszona ręcznie.Pompa wykonana jest z bardzo dobrych gatunków stali, dlatego odporna jest na korozyjne oddziaływanie płynnych nawozów mineralnych jak i środków ochrony roślin.

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe PROTON 1500/2000/2500/3000L

  Pojemność zbiornika 3000l. Długość belki roboczej od 15 m,16m, 18m, 20m, 21m, 24m. Opryskiwacze wyposażone są w hydraulicznie rozkładaną belkę (jednostonnie niezależną lub niezależnie asymetryczną - 1/4 belki), zawór sterujący Arag - elektrozawory lub komputer Bravo 180/300S/400, pompa Udor.

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe Jamnik-1400

  Opryskiwacz polowy ciągniony JAMNIK -1400 został zaprojektowany z myślą o średnich jak i większych gospodarstwach rolnych. Służy do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów w płynie. Opryskiwacz posiada bardzo trwały zbiornik o estetycznym wyglądzie w którego skład wchodzi zbiornczek do płukania rąk jaki i zbiornik do płukania układu. Belka opryskowa o mocnej konstrukcji składana ręcznie i podnoszona hydraulicznie. Pompa jest w pełni wydajna o bardzo dobrej jakości. Opryskiwacz wyposażony jest w dyszel skrętny lub stały co umożliwia dowolne jego prowadzenie. Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe C-2000/2500

  Opryskiwacz polowy ciągniony C-2000/2500/3000 został zaprojektowany z myślą o średnich jak i dużych gospodarstwach rolnych. Zbiornik o dużej pojemności oraz mocna konstrukcja ramy jak i belki zapewnia długoletnią i efektywną pracę.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe C-1500 Skin

  Opryskiwacz polowy ciągniony C-1500 Skin został zaprojektowany z myślą o średnich jak i większych gospodarstwach rolnych. Mocna i trwała kostrukcja oraz wysokiej jakości podzespoły zapewniają długotrwałą i bezproblemową pracę.

  Każdy z opryskiwaczy możemy wyposażyć w zależności do indywidualnych potrzeb klienta.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400