Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Opryskiwacze Agrola

 • Opryskiwacze do herbicydów Agrola 1500 u

  Rodzina opryskiwaczy polowych Agrola 1500 u przeznaczona jest do oprysków herbicydami w dużych gospodarstwach sadowniczych. Dzięki unikalnej konstrukcji i wysokiej jakości podzespołom można go agregować praktycznie z każdego typu belkami herbicydowymi czy lancami ręcznymi. W połączeniu z dwustronnymi belkami herbicydowymi Agrola zapewniają szybki i precyzyjny oprysk.

  więcej »

 • Opryskiwacze do herbicydów Agrola 600

  Rodzina opryskiwaczy polowych Agrola 600 przeznaczona jest do oprysków herbicydami w sadach. Dzięki unikalnej konstrukcji i wysokiej jakości podzespołom opryskiwacze tego typu można agregować praktycznie z każdego typu belkami herbicydowymi czy lancami ręcznymi. W połączeniu z dwustronnymi belkami herbicydowymi Agrola zapewniają szybki i precyzyjny oprysk.

  więcej »

 • Opryskiwacze do herbicydów Agrola 400

  Rodzina opryskiwaczy polowych Agrola 400 przeznaczona jest do oprysków herbicydami w sadach. Dzięki unikalnej konstrukcji i wysokiej jakości podzespołom opryskiwacze tego typu można agregować praktycznie z każdego typu belkami herbicydowymi czy lancami ręcznymi. W połączeniu z dwustronnymi belkami herbicydowymi Agrola zapewniają szybki i precyzyjny oprysk.

  więcej »

 • Opryskiwacze specjalistyczne - Opryskiwacz kolejowy

  Opryskiwacz stworzony na potrzeby zwalczania chwastów na rampie kolejowej. Konstrukcja montowana jest na platformie transportowej drezyny, dzięki czemu pas herbicydowy jest zawsze odpowiedniej szerokości.

  więcej »

 • Opryskiwacze specjalistyczne - Opryskiwacz do badań

  Opryskiwacz specjalistyczny ciągnikowy powstały na zlecenie ISiK w Skierniewicach, przeznaczony do badań skuteczności środków ochrony roślin. Dzięki unikalnej konstrukcji umożliwia wykonanie oprysku kilkoma środkami (cztery zbiorniki z czterema różnymi preparatami plus piąty z czystą wodą do płukania instalacji i ponownego napełnienia zbirników z badanymi preparatami).

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe przyczepiane Agrola 2000; 2500; 3000

  Rodzina opryskiwaczy ze zbiornikami 2000, 2500 lub 3000 litrów wyposażona w belkę typu BDL włoskiej firmy Bargam jest propozycją dla dużych gospodarstw i bardzo wymagających rolników. Belki o szerokości roboczej 18 lub 21 metrów z elektrohydraulicznie, niezależnie rozkładanymi ramionami, stabilizacją z wymuszeniem hydraulicznym i podnoszeniem hydraulicznym zapewnia duży komfort pracy.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe przyczepiane Agrola 18 m hyd.

  Grupa opryskiwaczy ze zbiornikami 1500 lub 2000 litrów wyposażona w belkę typu BDU włoskiej firmy Bargam jest propozycją dla bardzo wymagających rolników. Belka o szerokości roboczej 18 metrów z elektrohydraulicznie, niezależnie rozkładanymi ramionami, stabilizacją z wymuszeniem hydraulicznym i podnoszeniem hydraulicznym zapewnia duży komfort pracy.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe przyczepiane Agrola 15 m hyd.

  Grupa opryskiwaczy ze zbiornikami 1500 lub 2000 litrów wyposażona w belkę typu BDX włoskiej firmy Bargam jest propozycją dla bardzo wymagających rolników. Belka o szerokości roboczej 15 metrów z elektrohydraulicznie, niezależnie rozkładanymi ramionami, stabilizacją z wymuszeniem hydraulicznym i podnoszeniem hydraulicznym zapewnia duży komfort pracy.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe przyczepiane Agrola 2000 V

  Rodzina opryskiwaczy ze zbiornikami polietylenowymi, 3-bryłowymi, oprócz zbiornika głównego o pojemności nominalnej 2000 litrów wyposażona jest w zbiornik na wodę do płukania instalacji po zabiegu i i estetycznie wkomponowany w całość zbiorniczek na wodę do mycia rąk.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe przyczepiane Agrola 1500 V

  Rodzina opryskiwaczy ze zbiornikami polietylenowymi, 3-bryłowymi, oprócz zbiornika głównego o pojemności nominalnej 1500 litrów wyposażona jest w zbiornik na wodę do płukania instalacji po zabiegu i i estetycznie wkomponowany w całość zbiorniczek na wodę do mycia rąk. Duży zakres szerokości roboczych belek 10,12,15,18 metrów, stabilna, przemyślana i sprawdzona konstrukcja belki i ramy zabezpieczona przed korozją i środkami chemicznymi poprzez malowanie proszkowe, wiele opcji sterowania od prostych zaworów ręcznych , poprzez zawory o działaniu proporcjonalnym z kompensacją ciśnienia do elektrozaworów sterowanych z kabiny ciągnika pulpitem lub sterownikiem tzw komputerem umożliwiającym programowanie dawki cieczy roboczej na hektar.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe przyczepiane Agrola 1000 V

  Rodzina opryskiwaczy ze zbiornikami polietylenowymi, 3-bryłowymi, oprócz zbiornika głównego o pojemności nominalnej 1000 litrów wyposażona jest w zbiornik na wodę do płukania instalacji po zabiegu i i estetycznie wkomponowany w całość zbiorniczek na wodę do mycia rąk. Duży zakres szerokości roboczych belek 10,12,15,18 metrów, stabilna, przemyślana i sprawdzona konstrukcja belki i ramy zabezpieczona przed korozją i środkami chemicznymi poprzez malowanie proszkowe, wiele opcji sterowania od prostych zaworów ręcznych , poprzez zawory o działaniu proporcjonalnym z kompensacją ciśnienia do elektrozaworów sterowanych z kabiny ciągnika pulpitem lub sterownikiem tzw komputerem umożliwiającym programowanie dawki cieczy roboczej na hektar.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe przyczepiane Agrola 1500 u

  Opryskiwacze ze zbiornikami poliestrowymi (żywicznymi wzmocnionymi włóknem szklanym) o pojemności nominalnej 1500 litrów przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochrony i nawożenia płynnymi nawozami upraw w gospodarstwach rolnych. W zależności od potrzeb, klienci mają do wyboru bardzo szeroką gamę belek polowych, zaworów sterujących i innego wyposażenia opcjonalnego.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe przyczepiane Agrola 1000 u

  Opryskiwacze ze zbiornikami poliestrowymi (żywicznymi wzmocnionymi włóknem szklanym) o pojemności nominalnej 1000 litrów przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochrony i nawożenia płynnymi nawozami upraw w gospodarstwach rolnych. W zależności od potrzeb, klienci mają do wyboru bardzo szeroką gamę belek polowych, zaworów sterujących i innego wyposażenia opcjonalnego.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe zawieszane Agrola 800

  Grupa opryskiwaczy Agrola 800 przeznaczona jest dla średniej wielkości gospodarstw rolnych. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i użytych podzespołów.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe zawieszane Agrola 400

  Rodzina opryskiwaczy Agrola 400 przeznaczona jest przede wszystkim do niedużych gospodarstw rolnych. Opryskiwacze wyposażone są w belkę polową o szerokości roboczej 10 lub 12 metrów. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i użytych podzespołów.

  więcej »

 • Opryskiwacze polowe zawieszane Agrola 600

  Grupa opryskiwaczy Agrola 600 przeznaczona jest dla średniej wielkości gospodarstw rolnych. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i użytych podzespołów.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze przyczepiane Agrola Oktopus 10

  Opryskiwacze Agrola z kierowanym strumieniem powietrza przeznaczone są do ochrony krzewów jagodowych. Sprawdzają się również w sadach karłowych gdzie wymagana jest precyzja oprysku, a duża wydajność powietrza nie jest aż tak istotna. Pięć “rękawów powietrznych na stronę posiada szeroki zakres regulacji w pionie i w poziomie jak również kąta pod jakim wylatuje powietrze i ciecz .Producentem przystawki wentylatorowej jest włoska firma “Nobili”.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze przyczepiane Agrola Oktopus 8

  Opryskiwacze Agrola z kierowanym strumieniem powietrza przeznaczone są do ochrony krzewów jagodowych. gdzie wymagana jest precyzja oprysku, a duża wydajność powietrza nie jest istotna. Cztery “rękawy powietrzne na stronę posiadają szeroki zakres regulacji w pionie i w poziomie jak również kąta pod jakim wylatuje powietrze i ciecz .Producentem przystawki wentylatorowej jest włoska firma “Nobili”.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze przyczepiane Agrola Vertical

  Opryskiwacz dwuwentylatorowy Agrola jest wyposażony w połączony napęd hydrauliczny górnego wentylatora (układ hydrauliczny opryskiwacza napędzany poprzez przekładnię z WOM ciągnika) i mechaniczny dolnego. Jego nowatorstwo polega na zastosowaniu wentylatorów “z odwróconym ciągiem”, które wykazały już swoją przydatność w naszych sadach. Został zaprojektowany z myślą o ochronie wysoko prowadzonych drzew w sadach intensywnych, ale dzięki możliwości regulacji wysokości położenia górnego wentylatora w zakresie 1,8 – 2,6 m od poziomu zi

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze przyczepiane Agrola Optimum

  Grupa opryskiwaczy z “kolumnową” przystawką wentylatorową Agrola Optimum dzięki zastosowaniu “kieszeniowych kierownic powietrza” sprawdza się doskonale zarówno w sadach karłowych, półkarłowych jak i tradycyjnych. Dodatkowo wentylator o “odwrotnym ciągu” powietrza i deflektory kolumnowe kierujące pod odpowiednim kątem w stosunku do rzędu oprysk zwiększają oszczędność cieczy roboczej.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze przyczepiane Agrola Art. 65 Turbo

  Rodzina opryskiwaczy z “kolumnową” przystawką wentylatorową Agrola Art. 65 Turbo przeznaczona jest do oprysków sadów karłowych i półkarłowych. Dzięki zastosowaniu wentylatora o “odwrotnym ciągu” powietrza i deflektorów kolumnowych kierujących pod odpowiednim kątem w stosunku do rzędu oprysk zwiększa się oszczędność cieczy roboczej.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze przyczepiane Agrola Art. 36 o.c.

  Grupa opryskiwaczy z “okrągłą” przystawką wentylatorową Agrola Art. 36 o.c. przeznaczona jest przede wszystkim do oprysków sadów tradycyjnych. Dzięki zastosowaniu wentylatora o “odwrotnym ciągu” powietrza nie występuje wtórne zasysanie cieczy roboczej i liści.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze przyczepiane Agrola Art. 35 n.w.

  Rodzina opryskiwaczy sadowniczych przyczepianych Agrola z przystawką wentylatorową Art. 35 n.w. przeznaczona jest głównie do oprysków sadów tradycyjnych. Charakteryzuje się dużą wydajnością wentylatora o “tradycyjnym ciągu” powietrza, dzięki czemu umożliwia oprysk wysoko prowadzonych drzew.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze zawieszane Agrola 400 SAD

  Opryskiwacz sadownicze zawieszane Agrola 400 sad przeznaczone są przede wszystkim do niedużych specjalistycznych gospodarstw sadowniczych. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i użytych podzespołów. Dzięki zastosowaniu przystawki wentylatorowej kolumnowej z wentylatorem odwróconego ciągu doskonale sprawdza się w sadach karłowych i plantacjach krzewów jagodowych.

  więcej »

 • Opryskiwacze sadownicze zawieszane Agrola 400 Art. 36 o.c

  Opryskiwacz sadownicze zawieszane Agrola 400 Art 36 o.c. przeznaczone są przede wszystkim do niedużych specjalistycznych gospodarstw sadowniczych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i użytych podzespołów. Doskonale sprawdza się w sadach karłowych i półkarłowych jak również plantacjach krzewów.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400