Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Ładowarki i miniładowarki CSF - Multione

 • Miniładowarka Multione GT950DT

  Multione GT950DT jedna z największych mini ładowarek na rynku o ciężarze 2040 kg.

  Z dodatkowym obciążnikiem z tyłu GT950 jest w stanie podnieść ponad 1600 kg , dzięki bardzo wydajnej hydraulice 80L/min. i 3-em pompom hydraulicznym ma możliwość wykonać najbardziej zaawansowaną prace przy zastosowaniu kilku narzędzi jednocześnie.

  Multione GT950 można zastosować ponad 150 narzędzi wymiennych, a 11-to funkcyjny joystick zapewnia komfortowe sterowanie nimi w pracy.

  więcej »

 • Miniładowarka Multione seria GT

  Multione serii GT to największe maszyny wielozadaniowe z grupy mini ładowarek.

  Ich konstrukcja pozwala na wykonywanie poważnych zadań podczas załadunku i przewożeniu dużych ciężarów w miejsca niedostępne dla innych maszyn.

  Myślą konstrukcyjną Firmy CSF było skonstruowanie maszyn która zachowując odpowiednie wymiary i ciężar zaliczałaby się do klasy mini ładowarek. Dzięki czemu nie wymagają specjalistycznego transportu. Maszyny serii GT można przewozić na przyczepach typu laweta i samochodach skrzyniowych.

  więcej »

 • Miniładowarka Multione seria SL800

  Multione serii SL800 Jest to najnowocześniejsza miniładowarka na rynku z zaawansowaną technologią pozwalającą na bardzo wszechstronne działanie. Modele serii SL800 mają dużą możliwość zastosowania systemów współpracujących z najbardziej wymagającymi narzędziami, dzięki temu znajdują zastosowanie w najbardziej zaawansowanych pracach precyzyjnie sterując narzędziami.

  więcej »

 • Miniładowarka MultiOne Seria SL

  Multione serii SL to silne urządzenia kompaktowe, dzięki swojej budowie i rozwiązaniom technicznym umożliwiają pracę na niewielkich obszarach, duża zaleta MultiOne to swoboda manewrowania na ograniczonej przestrzeni jak również łatwe przewożenie maszyn rozwiązuje potrzeby uzupełnienia braków pracowniczych, w każdej sytuacji może zastąpić wiele czynności. Maszyny Multione tej serii znajdują duże zastosowanie w różnych gałęziach gospodarczych.

  więcej »

 • Miniładowarka Multione seria S600

  Multione S600DT to nowa seria będąca rezultatem dotychczasowych doświadczeń.

  Użyte elementy są najwyższej jakości co pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oraz gwarantuje niezawodność, łatwość w obsłudze oraz wysoką wydajność miniładowarek.

  Ponad 150 pasujących przystawek, które szybko i łatwo można wymienić, czyni tą maszynę niezastąpionym narzędziem przy pracach komunalnych, ogrodniczych, gospodarskich.

  Wygodna pozycja operatora daje 360 stopni widoczności, a dobrze rozłożony środek ciężkości daje doskonałą stabilność i kontrole trakcji.

  więcej »

 • Miniładowarka Multione seria S

  Multione serii S to silne miniładowarki, odpowiednie dla ogrodników, hodowców koni, bydła itp., wykonawców budowlanych.

  Niewielkich rozmiarów maszyny potrafią wykonywać ciężkie prace związane z załadunkiem ,kopaniem, spychaniem. Maszyny Multione tej serii znajdują duże zastosowanie w różnych gałęziach gospodarczych.

  więcej »

 • Miniładowarka Multione seria M 4WD

  Do tych miniładowarek można zamontować ponad 50 różnych wymiennych narzędzi a więc nadają się one zarówno do użytku prywatnego jak i dla firm, do obsługi ogrodów, małych developerów przy przebudowie, jak również budowie, dróg utwardzonych.

  więcej »

 • Miniładowarka Multione seria M 3WD

  Multione serii M 3WD jest doskonałą miniładowarką w każdym domostwie. Jest niezastąpionym narzędziem przy wykonywaniu wielu prac.

  Dzięki zastosowaniu wielu narzędzi wymiennych można nią: kosić trawę, kopać w ziemi, przewozić piasek, podnosić palety z ładunkiem.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400