Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Ciągniki TongYangMoolsan

 • Tym T1003

  T1003 to flagowy model TYM-a. Czterocylindrowy silnik Perkins, tutaj wyposażony dodatkowo w intercooler generuje 101 KM mocy. Napęd przekazuje 32 biegowa przekładnia z pełnym rewersem elektrohydraulicznym, wyposażona w półbieg przełączany pod obciążeniem. Podnośnik obsługiwany jest elektronicznie, EHR Bosch zawiera również funkcję tłumienia drgań. Ten model to uniwersalny ciągnik rolniczy spełniający wymagania większości polskich gospodarstw.

  więcej »

 • Tym T903

  T903 to pierwszy z najmocniejszych modeli firmy. Popularny czterocylindrowy silnik Perkins generuje 92,5 KM mocy. Napęd przekazuje 32 biegowa przekładnia z pełnym rewersem elektrohydraulicznym, wyposażona w półbieg przełączany pod obciążeniem. Podnośnik obsługiwany jest elektronicznie, EHR Bosch zawiera również funkcję tłumienia drgań. Ten model to uniwersalny ciągnik rolniczy spełniający wymagania większości polskich gospodarstw.

  więcej »

 • Tym T603PS

  T603 to idealny, uniwersalny następca "sześćdziesiątki", jednak jego parametry pozwalają na znacznie większy zakres zastosowania. Rozbudowana, mechaniczna przekładnia 24/24 przenosi moc 4-cylindrowego silnika Perkins z doładowaniem. Mocny podnośnik, dwie prędkości WOM oraz doskonałe właściwości trakcyjne umożliwiają wykorzystanie TYM-a T603 do każdej pracy. Wersja PS posiada dodatkowo elektrohydrauliczny rewers (PowerShuttle) w połączeniu z elektrohydrauliczną obsługą przedniego napędu.

  więcej »

 • Tym T603

  T603 to idealny, uniwersalny następca "sześćdziesiątki", jednak jego parametry pozwalają na znacznie większy zakres zastosowania. Rozbudowana, mechaniczna przekładnia 24/24 przenosi moc 4-cylindrowego silnika Perkins z doładowaniem. Mocny podnośnik, dwie prędkości WOM oraz doskonałe właściwości trakcyjne umożliwiają wykorzystanie TYM-a T603 do każdej pracy.

  więcej »

 • Tym T503

  50-konny model T503 to idealny ciągnik pomocniczy. Niezawodny silnik Perkins, wielobiegowa przekładnia z rewersem, przestronna, dobrze wyposażona kabina to podstawowe zalety tego modelu. Pokaźna moc w połączeniu z niewielkimi gabarytami sprawiają, że TYM T503 doskonale sprawdzi się w pracy w budynkach inwentarskich. Umiarkowany ciężar umożliwi pracę na chodnikach, placach i trawnikach co pozwala na wszechstronne zastosowanie T503 w pracach komunalnych.

  więcej »

 • Tym T433

  TYM 433 to najmniejszy model pełnowymiarowego ciągnika rolniczego w gamie modeli TYM. Ciągnik napędzany jest czterocylindrową jednostką Perkinsa, za pośrednictwem mechanicznej przekładni z rewersem. Bogato wyposażona, przestronna kabina zapewnia operatorowi komfortowe warunki do pracy. TYM 433 wykona wszystkie prace w niewielkim gospodarstwie rolniczym czy ogrodniczym. Doskonale sprawdzi się również w pracach komunalnych.

  więcej »

 • Tym T353HST

  TYM 353 to największy z najmniejszych w rodzinie ciągników koreańskiego producenta. Ten model napędza już czterocylindrowa jednostka Mitsubishi. Model HST wyposażono w trójzakresową, bezstopniową przekładnię hydrostatyczną. Ten ciągnik, oprócz terenów zielonych i prac komunalnych sprawdzi się także w niewielkich gospodarstwach specjalistycznych.

  więcej »

 • Tym T353

  TYM 353 to największy z najmniejszych w rodzinie ciągników koreańskiego producenta. Ten model napędza już czterocylindrowa jednostka Mitsubishi. W modelu z przekładną mechaniczną do dyspozycji jest 12 biegów z pełnym rewersem mechanicznym. Ten ciągnik, oprócz terenów zielonych i prac komunalnych sprawdzi się także w niewielkich gospodarstwach specjalistycznych.

  więcej »

 • Tym T273

  TYM 273 to nieco mocniejsza wersja T233, którego silnik, dzięki zwiększeniu pojemności rozwija nieco większą moc. Pozostałe parametry techniczne są te same, podobny jest również zakres prac, do których możemy wykorzystać ten mikrociągnik.

  więcej »

 • Tym T233

  Najmniejszy TYM napędzany jest trzycylindrowym silnikiem Mitsubishi za pośrednictwem dwuzakresowej przekładni hydrostatycznej. Ten mikrociągnik doskonale sprawdzi się w lekkich pracach komunalnych, zwłaszcza utrzymaniu zieleni.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400