Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Ciągniki Landini

 • Ciągniki do zadań specjalnych TREKKERSTANDARD

  Czasami rolnicy muszą pracować w ekstremalnych warunkach takich jak gliniasta lub kamienista ziemia czy pochyłe pola. Aby zapewnić bezpieczną pracę w takich sytuacjach Landini opracowało model Trekker Standard, ciągnik o podwoziu gąsienicowym do prac polowych, o niskim środku zapewniającym dużą przyczepność, ciężkości, przy jednoczesnym ograniczeniu zbijania ziemi.

  więcej »

 • Ciągniki do zadań specjalnych TECHNOFARM

  Nowa seria Technofarm jest napędzana nowymi 4- cylindrowymi wolnossącymi lub 3 cylindrowymi turbo silnikami Perkins 1104 D Tier 3. Dostępna w wersji z napędem na dwa i cztery koła, ciągniki Technofarm to nowy produkt na rynek europejski.

  Stosunek mocy do wagi równy 37 kg/KM czyni wersję STD idealną do ogólnych prac polowych, pracy na użytkach zielonych, jak również zastosowań z WOM-em w budynkach inwentarskich oraz pracy z ładowaczami czołowymi.

  więcej »

 • Ciągniki z wysokim prześwitem POWERFARM HC

  Ciągniki serii POWERFARM HC napędzają czterocylindrowe doskonałe jednostki napędowe Perkins 1100D, z turbo doładowaniem Tier 3.Silniki te są przede wszystkim oszczędne w zużyciu paliwa.

  POWERFARM jest wyposażony w prostą, mechaniczną skrzynię biegów z super reduktorem biegów pełzających o liczbie przełożeń 24 +12 ze sprzęgłem dwutarczowym suchym.

  więcej »

 • Ciągniki rolnicze LANDINI SERIE 7

  To największy model grupy Landini, wprowadzono go do sprzedaży w 2009 roku. Seria ta obejmuje 2 typoszeregi od 145 do 185 KM i od 190 do 230 KM ale oparte na wspólnej konstrukcji ramowej. Seria ta posiada 3 wersje wyposażenia: TECHNO, COMFORT i FULL TRONIC.

  więcej »

 • Ciągniki rolnicze LANDPOWER

  To następca dobrze znanego również w Polsce modelu LEGEND. Ciągnik ten posiada masywną konstrukcję i przeznaczony jest do prac w najcięższych warunkach polowych. Produkowany jest w dwóch wersjach wyposażenia TECHNO I COMFORT. Wersja Techno ma zapewniać maksymalną prostotę obsługi, niskie koszty eksploatacji natomiast w wersji COMFORT operator otrzymuje wsparcie elektroniki sterującej rewersem, skrzynią przekładniową, podnośnikiem.

  więcej »

 • Ciągniki rolnicze POWERMONDIAL

  Jest to największy i najcięższy ciągnik z silnikami 4 cylindrowymi. Przeznaczony do ciężkich prac polowych i transportowych. Dostępny w dwóch wersjach wyposażeniowych TECHNO i TOP które to wersje różnią się poziomem wyposażenie ciągnika.

  więcej »

 • Ciągniki rolnicze LANDINI 5H

  To zupełnie nowa grupa ciągników wprowadzona do produkcji w 2009 r. Połączono w nich mocną konstrukcję i niewielką wysokość tak oby ciągnik mógł pracować w budynkach inwentarskich, pracy z ładowaczami czołowymi.

  Dostępny w dwóch wersjach wyposażeniowych TECHNO z rewersem mechanicznym i TOP z rewersem elektrohydraulicznym w obydwu wersjach można rozbudować skrzynie przekładniowe o reduktory biegów pełzających, a wersja TOP może otrzymać opcjonalną skrzynię z 3 półbiegami przełączanymi pod obciążeniem.

  więcej »

 • Ciągniki rolnicze POWERFARM

  Ciągnik Powerfarm występują z Kabiną lub z ramą bezpieczeństwa.

  Nowy silnik Perkins1104D w którego wyposażony jest model Powerfarm jest przyjazny dla środowiska i spełnia wysokie normy Tier 3.Silniki te wyposażone są w zaawansowany system wtrysku paliwa, który optymalizuje mieszanki paliwowo-powietrznej, co zwiększa spalanie i sprawność silnika.

  więcej »

 • Ciągniki rolnicze ALPINE

  To nowa konstrukcja lekkiego ciągnika rolniczego o bardzo dobrych parametrach zwrotnościowych, ciągnik ten jest kierowany na bardzo wymagające rynki takie jak Szwajcaria czy Japonia. Posiada zwartą konstrukcję i dedykowany jest do prac międzyrzędowych, prac w terenach górskich, ale również do prac komunalnych, i zastosowań, jako ciągnik pomocniczy i dyspozycyjny.

  więcej »

 • Ciągniki sadownicze Landini 4525 ISM 4535 VRM

  Innowacyjne ciągniki Landini 4525 ISM 4535 VRM są to ciągniki o niewielkich rozmiarach przeznaczony do użytku w szklarniach, sadach, winnicach i przedsiębiorstwach komunalnych.

  Ciągniki tego typu umożliwiają operatorowi łatwe manewrowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki nisko zawieszonemu środkowi ciężkości doskonale sprawdza się na nierównym terenie, co sprawia że są dobrze wyważone podczas pracy na stokach.

  więcej »

 • Ciągniki sadownicze Seria 6600

  Kompaktowe ciągniki na równych kołach przeznaczone do prac w trudnych warunkach terenowych. Nisko umieszczony środek ciężkości gwarantuje dobrą stabilność ciągnika.

  Ciągniki dostępne w dwóch wariantach: ARM - ciągnik przegubowy przeznaczony do prac w ciasnych przejazdach wymagającego ciągnika bardzo zwrotnego ISR -ciągnik ze skrętnymi kołami przedniej osi (gwarantującymi dużą odporność na przechylanie podczas skrętu z ładunkiem) i obrotowym siedziskiem wraz z kierownicą i pedałami.

  więcej »

 • Ciągniki sadownicze REX V/S

  Wysoce wyspecjalizowany ciągnik sadowniczy przy projektowaniu których wzięto pod uwagę sugestie płynące od rolników, który zdoła sprostać wysokim wymaganiom.

  Seria tych ultra-kompaktowych ciągników dostępnych w wersji V dla winnic oraz S dla wąskich sadów. III generacja tych ciągników oferuje: odnowiona oferując obecnie ulepszone przyrządy sterujące skrzynią biegów, nową kierownicę z dodatkową regulacją pochylenia oraz nową zaokrągloną maskę ze zintegrowanymi prostokątnymi reflektorami kąt skrętu przedniej osi wynoszący 55 o zapewniając ciągnikowi mały promień zawracania.

  więcej »

 • Ciągniki sadownicze REX

  Ciągnik znany w Polskich sadach od 1999 r. przez wiele lat pracował na bardzo pochlebne recenzje pod swoim adresem.

  Od 2010 roku dostępna jest 2 generacja tych ciągników wyposażonych w silniki spełniające normy Euro 3, ponadto poprawiona została ergonomia stanowiska operatora, ciągnik otrzymał zupełnie nową kabinę zapewniającą dużo lepsze wygłuszenie oraz uszczelnienie ze względu na nową konstrukcję kabiny. zmieniła się również wygląd zewnętrzny.

  więcej »

 • Ciągniki sadownicze MISTRAL

  Ciągnik znany w Polsce od 1999 r. zdobył sobie już należytą pozycje i opinie użytkowników jako niezawodny i ekonomiczny. Od 2010 roku dostępna jest 3 generacja tych ciągników wyposażonych w silniki spełniające normy Euro 3, ponadto poprawiona została ergonomia stanowiska operatora, parametry hydrauliki zewnętrznej oraz podnośnika, zmieniła się również wygląd zewnętrzny.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400