Masz pytania? Zadzwoń!
tele_top  (25) 798 31 98

Ładowarki AVANT

 • Avant seria R

  R JAK REWOLUCJA W ROLNICTWIE

  Seria R została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby Klientów poszukujących niewielkiej, wydajnej i zwrotnej maszyny z fotelem umiejscowionym za przegubem. Do tej pory fotel operatora we wszystkich modelach fińskich miniładowarek umieszczany był z przodu. AVANT wychodzi naprzeciw tym, którzy nie chcą rezygnować ze swoich przyzwyczajeń i jednocześnie szukają miniładowarki zwinnej i z dużym udźwigiem. Teraz producent pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami fińskich maszyn, takimi jak wysoka moc robocza, kompaktowy rozmiar czy teleskopowy wysięgnik, pozostając przy preferowanym umiejscowieniu fotela.

  więcej »

 • Avant seria 700

  Po raz kolejny Adam Małysz kupił ładowarkę AVANT. Tym razem jest to flagowy, najwyższy dostępny model z maksymalnym wyposażeniem. Jednym słowem maszyna na miarę mistrza. Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Wami tą informacją.

  więcej »

 • Avant seria 600

  AVANT serii 600 serii jest doskonałą maszyną do wszelkich prac związanych z utrzymaniem czystości. Prędkość przejezdna Parametry prędkości jazdy AVANT’a serii 600 są w praktyce dostosowane do konieczności pokonywania określonych odległości w trakcie wykonywania prac, szczególnie prac komunalnych, np. utrzymania czystości czy odśnieżania

  więcej »

 • Avant seria 500

  Seria 500, jako jedyna, oferuje również miniładowarkę z silnikiem zasilanym płynnym gazem LPG - model AVANT 525. To idealne rozwiązanie do wykonywania prac w zamkniętych, słabo wentylowanych pomieszczeniach, gdzie wymagana jest ograniczona emisja spalin.

  więcej »

 • Avant seria 400

  Unikalne rozwiązanie konstrukcji AVANTA sprawia, że jest ona nie do pobicia w swojej klasie. Wszystkie te cechy dają lepszy komfort, wydajność i jakość pracy.

  Seria 400 odgrywa bardzo ważną rolę w programie ładowarek AVANT. Jest to urządzenie, o które proszą klienci: kompaktowa, ekonomiczna wielofunkcyjna ładowarka z silnikiem wysokoprężnym, mająca dość siły do walki z pracą przez cały rok.

  więcej »

 • Avant seria 300

  Podwyższona moc, wyższy komfort pracy operatora. AVANT jest bezkonkurencyjną maszyną w swojej klasiedo wykonywania szeregu prac w gospodarstwie czy na placu budowy. Na farmie można wykonywać wiele przede wszystkim wewnątrz budynku inwentarskiego. Oprócz dozowania paszy można przenosić ściółkę, czyścić stół paszowy czy usuwać obornik.

  więcej »

 • Avant seria 200

  AVANT wprowadził na rynek bardzo wydajną, w pełni kompaktową, napędzaną nz cztery koła maszyne roboczą, która dla wielu użytkowników będzie wystarczająca zarówno pod względem mocy jak i mozliwości stosowania wielu wymiennych narzędzi pomocniczych. Unikalna, przegubowa konstrukcja powoduje, że ładowarka AVANT jest niezwyciężoną maszyną w swojej klasie. Posiada dodatkowe zalety dla poprawy wygody operatora, wydajności i jakości pracy.

  więcej »


do góry

MEGA Spółka Jawna

ul. Warszawska 90,
21-400 Łuków

(25) 798 31 98

Oddział Krzywda

ul. Łukowska 44,
21-470 Krzywda

(25) 631 08 39

Kontakt:

691 140 013
605 668 575

megasj@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.700 - 1700
Sob.800 - 1400